بلاگ, مقالات

ایده های جذاب برای تزیین میز تولد دوست داشتنی و شیک

تزیین میز تولد

روش های زیادی برای تزیین میز تولد بزرگسالان و کودکان وجود دارد و شما می توانید با مشاهده این مدل های زیبا و شیک بهترین تزیینات را برای میز تولد کودکان و بزرگسالان انجام دهید. در ادامه ایده های خلاقانه برای تزیین کردن میز تولد را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار می دهیم.

تزیین و چیدمان میز تولد سلیقه ای است و شما می توانید تزیینات میز تولد را به شکل های مختلف و با توجه به تم تولدی که انتخاب کرده اید انجام دهید.

 

تزیین میز تولد با کمک ایده های خلاقانه

یکی از مهم ترین بخش های تزیین تولد که باید به آن توجه ای ویژه داشت تزیین میز تولد است. توجه داشته باشید که میز تولد در معرض دید همه مهمان ها وجود دارد بنابراین بهتر است شما در هنگام تزیین کردن میز تولد دقت لازم را به خرج دهید.

 

تزیین کردن میز تولد برای کودکان

اگر شما تمایل دارید میز تولد را برای کودکان دختر و یا پسر تزیین کنید بهتر است ابتدا تم تولدخترانهد  و تم تولد پسرانه مناسبی را انتخاب کنید سپس بر اساس تم انتخابی خود اقدام به تزیین کردن میز تولد کنید. برای تزیین میز تولد برای کودکان می توانید از شکلات های رنگی و کاپ کیک و میوه های فصل و خوشمزه و بستنی و نوشیدنی و فینگر فودها و … استفاده کنید.

یکی دیگر از انواع ایده های خلاقانه برای تزیین کردن میز تولد نصب کردن عکس کودک در کنار و یا پشت میز تولد است و شما می توانید عکس زیبایی از فرزند خود را که با سن کنونی او مطابقت دارد قاب کنید و همانطور که گفته شد عکس را در کنار میز تولد و یا پشت آن نصب کنید. همچنین می توانید عکس های مختلفی از دوران نوزادی و کودکی فرزندتان را با کمک ربان به بادکنک هایی که با گاز هلیوم پر شده اند وصل کنید سپس این بادکنک ها را در اطراف میز قرار دهید. اگر تمایل دارید دیزاین میز تولدتان خاص و متفاوت به نظر برسد بهتر است برای تهیه و تزیین شکلات های جشن تولد از ایده های خلاقانه و خاص استفاده کنید. به عنوان مثال می توانید شکلات ها را در انواع طرح های کلاه و بادکنک و … یا متناسب با تم تولد سفارش دهید.

 

تزیین کردن میز تولد برای بزرگسالان

اگر تمایل دارید میز تولد را برای بزرگسالان تزیین کنید بهتر است از تورهای رنگی و شمع های تزیینی و گلبرگ و یا گل های مصنوعی و تزیینی استفاده کنید. همچنین می توانید سطح میز تولد را با انواع خوراکی های خوشمزه و کیک تولد و … تزیین کنید. بهتر است برای تزیین میز تولد از تنقلات و شیرینی ها که به رنگ زمینه تم تولد بزرگسال هستند استفاده کنید. فینگر فودها یکی از بهترین تزیینات برای میز تولد هستند و شما می توانید این غذاهای خوشمزه را با رنگ های متناسب با زمینه تم تولد انتخابی تان تزیین کنید سپس فینگر فودها را روی میز قرار دهید.
نوشیدنی هایی را که برای پذیرایی از مهمان ها در نظر گرفته اید می توانید درون لیوان های شیشه ای و یا جام های بلند کریستالی بریزید. توجه داشته باشید که هارمونی رنگ ها تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت تزیینات میز تولد دارد بنابراین بهتر است در انتخاب رنگ نوشیدنی ها و رنگ تزیین کیک تولد و … حساسیت لازم را به خرج دهید.
چیدمان میوه ها روی میز تولد یکی دیگر از نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد شما می توانید میوه ها را به صورت های خاص برش بزنید سپس میوه ها را درون سیخ های چوبی قرار دهید همچنین می توانید میوه ها را درون ظرفی مناسب به صورت خلاقانه بچینید.

         

در این مطلب با انواع روش ها و ایده های خلاقانه برای تزیین میز تولد آشنا شدید که امیدواریم با الگوبرداری از این تزیینات بتوانید بهترین و زیباترین چیدمان و تزیین را برای میز تولد داشته باشید.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.